Online Rezervasyon

Araç Seçiniz

Başlangıç Tarihi

Başlangıç Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

KURUMSAL

Farklı hizmet anlayışı ve ürünleri ile 1997 yılında sektöre adım atan İLETİŞİM ORGANİZASYON Hizmetleri, fark yaratan ve memnuniyet öncelikli çevre dostu hizmetleri sizlerin fikir ve çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İhtiyaçlarınıza verimli ve zamanında çözüm getirmek ilkesini ön planda tutan firmamız, kalitenin tesadüf değil, akılcı bir gayretin sonucu olduğunu hizmet politikası olarak benimsemiştir. Müşterilerimizi odak noktası alarak, önceliklerimizi buna göre planlamaktayız ve kaliteyi bir eylem değil, alışkanlık haline getirmeyi amaçlamaktayız. Kalite, doğru ürün ya da hizmeti, doğru zamanda ve doğru maliyetle müşteriye ulaştırmaktır.

Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri karavan kiralamak isteyen müşterilerimize en iyi karavanı en uygun fiyatla sunmaktır. Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanmasına özen göstermekteyiz.

Firmamız kuruluşundan bu güne teknolojiyi takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan araçlarını temin etmiştir. Karavan sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.

Sürücülerimiz karavan kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Karavanlarımızın tamamı yeni, konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik kasko mali mesuliyet sigortası, ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır. Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sunuyoruz.
ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER


* SİNEMA ÇEKİMLERİ
* DİZİ ÇEKİMLERİ
* BELGESEL ÇEKİMLERİ
* KLİP ÇEKİMLERİ
* REKLAM FİLMİ ÇEKİMLERİ
* FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
* FUARLAR
* KONGRELER
* KONSERLER
* TANITIM VE TURNE FAALİYETLERİ
* ARAZİ ÇALIŞMALARI
* AÇIK HAVA DÜĞÜN / NİŞAN ORGANİZASYONLARIÖnemli Not: KARAVANLARIMIZ ŞOFÖRLÜ KİRAYA VERİLMEKTEDİR.